صفحه اصلی درباره ما::ارتباط با ما
.
 
Skip Navigation Links
.
امکان عضويت براي تمام مخاطبان به عنوان خبرنگار افتخاري در سايت باشگاه خبرنگاران افتخاري آريا فراهم شد. خوانندگان محترم خبرگزاري آريا مي توانند با عضويت در باشگاه خبرنگاران افتخاري خبرگزاري آريا، اخبار خود را براي ما ارسال نمايند تا پس از بررسي و تاييد به نام ارسال کننده در سايت باشگاه منتشر شود.
متن مقاله

ركورد شكني تلنگرزاده در تشكيل جلسه!
نویسنده: حبيب اله بهرامي
مترجم:
ارسال کننده: حبيب اله بهرامي
9 آبان 1395
* ده دقيقه مونده به 8 صب
 امروز سرمون خيلي شلوغه. همه ي بچه هاي دفتر اومدن و دارن كار مي كنن. بچه نفتون هم كه ترك دفتر كرده بود به قهر، برگشته و داره تشكيل جلسه مي ده. از امروز مقرر شده جلسه پشت جلسه تشكيل بشه تا كسي بيكار نمونه و در عوض به مسايل، مشاكل و معاضل استان و هكذا ستون تلنگرزاده پرداخته بشه تا ببينيم چي از توش در مياد!
حُسن اين جلسه هاي پشت سر هم اينه كه كسي فرصت خاروندن سر پيدا نمي كنه چه برسه به اين كه بخواد بنشينه و زيرآب كسي رو بزنه يا غيبتي بكنه! هر چند كه در همين جلسه ها جلوي چشم آدم به راحتي مي برندت بالا دشمنان دانا و خيلي راحتم مي زنندت زمين نادانان دوست!
امروز بچه ها از ساعت 8 صب تشكيل جلسه دادن تا 8 شب. سقف هر جلسه هم دو ساعته! يعني امروز شيش جلسه داريم. انگاري يادشون رفته كه كسي 12 تا 14 جلسه نمي ذاره و وقت نماز و ناهاره. شايدم عقيده دارن كه اين جلسه ها واجب ترن!!
جلسه ي 8 تا 10 درباره ي ضرورت تشكيل جلسه ست و جلسه ي 10 تا 12 درباره ي اشتغال از هر راه ممكن.
جلسه ي ساعت 12 تا 14 كه حضور پيدا نمي كنيم و مي ريم به اعمال مون برسيم و دلي از عزا دربياريم. اما در جلسه ي 14 تا 16 حتمن بايد باشيم. چرا كه جلسه ي تصويب طرحاست. به عنوان مثال به كسي كه يكي دو تا گوسفند داشته باشه، يه پولي مي ديم تا بره توي حياط خونش آغلي درست كنه و چند گوسفند بخره و پرورش بده كه هم خودش بره سر كار و هم درآمدي كسب كنه و هم آمار اشتغال مون توي استان بالا بره تا بتونيم توي كشور و در ميون استاناي ديگه پز بديم كه ما اينيم و شايد هم اونيم! تازه مي تونن گاوا و گوسفنداشونو هم به ديگروني هم كه مي خوان وام 30 ميليوني بگيرن قرض بدن! خوش به حال گاوا و گوسفندا كه از اين آغل به اون آغل در گردشن و برا خودشون حال مي كنن!  
از همه مهم تر، ساعت 16 تا 18 ست كه جلسه مون خاصه و بايد درباره ي ضرورت جلسه هاي پشت سر هم به بحث و تبادل نظر بپردازيم! اگر به نتيجه برسيم و ثابت بشه كه تشكيل جلسه پشت سر هم چيز كار درست و خوبيه حتمن سعي خواهيم كرد از ساعت 8 شب به بعد نيز تشكيل جلسه بديم تا ساعت 12 شبكه ديگه نا نداشته باشيم از جامون بلند بشيم چه برسه به اين كه بخوايم حرفي بزنيم يا في امان ا... بگيم!
* نكته مهم:
خوردن چاي و بيسكويت و كيك همراه با آب معدني ساخت استان هاي ديگه در اين جلسه ها آزاده و منعي نداره، منتها در خوردن زياده روي نكنين كه بيرون گوديا- كه فقط به لنگ كردن فكر مي كنن- نگن كارشون در اين جلسه ها خوردن و آشاميدن و حرف زدنه و بدونن كه ما بيش تر وقتا در اين جلسه ها سكوت مي كنيم و گاهي هم ناخواسته چرتي مي زنيم كه با صداي زنگ موبايلا هم رشته ي چرت مون از هم وا مي ره!
اين بود اهميت، ضرورت و نيز جايگاه جلسه هاي ما در استان و هكذا در دفتر تلنگرزاده بيرگوني كه انگاري تمومي نداره! تا جلسه ي بعدي كه دو دقيقه ي ديگه شروع مي شه و گويا تا 12 شب ادامه داره صب امروز و نيز فرداي شما به خير باشه!

نام نظردهنده:
پست الکترونیک:
متن نظر: *
نظرات شما:
1

سایر مقاله های ارسالی:
9 آبان 1395 فرهنگي پيام هاي نوراني پيام نوري!!
21 مرداد 1391 فرهنگي زنگ انشا / درباره ي "روز خبرنگار" هرچه مي دانيد بنويسيد
31 ارديبهشت 1391 فرهنگي برترين هاي نخستين جشنواره سراسري شعر دوست در اهواز معرفي شدند
24 ارديبهشت 1391 فرهنگي انتقاد مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان از کم کاري در بخش ادبيات داستاني ديني و آييني
28 فروردين 1391 اقتصادي حمايت از کار و سرمايه‌ى ايرانى؛ رونق توليد ملى
14 فروردين 1391 اجتماعي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در روز جهاني تاتر تصريح کرد: خوزستان و هنرمندان اين سرزمين مظلوم اند.
14 فروردين 1391 اجتماعي در شروع سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني؛ 210 كارگر يك كارخانه آجرسازي در اهواز از كار بي كار شدند
21 اسفند 1390 اجتماعي مدارس و ادارات اهواز بعد از شروع فعاليت تعطيل شدند؛ گرد و غبار مسوولان استان را دير بيدار كرد! بيدار شويد! گرد و غبار آمده است...
19 بهمن 1390 اجتماعي دهه فجر و انتظار مردم
17 دي 1390 فرهنگي از کعبه صداي شيوني مي آيد
12 آذر 1390 اجتماعي تاثير انعكاس حوادث جنايي در احساس امنيت مردم
21 آبان 1390 اجتماعي گذري گذرا به گذر محله هاي منطقه 6 شهرداري اهواز؛ مناطق حاشيه نشين؛ نيازمند نگاه بي حاشيه ي مسوولان "كلان" شهر
9 آبان 1390 اجتماعي طنز "شور"ش در سد گتوند!!
9 آبان 1390 فرهنگي "نويسنده باشگاه تحليلگران جوان آريا" گزارش نويس برتر استان خوزستان شد
1 آبان 1390 اجتماعي تعيين و تكليف ثبت احوال براي تاهل افراد!
3مهر 1390 اجتماعي به بهانه 30 شهريور ماه، روز "نظافت عمومي"؛ آقايان مسوول! با يک گل بهار نمي شود...
27 شهريور 1390 اقتصادي براي قبرستان طرح هاي اشتغالزا، چه کس مرثيه مي خواند؟!
12 شهريور 1390 اقتصادي براي بلند کردن خط فقر؛ قوي ترين مرد ايران به فرانسه مي رود!
1 شهريور 1390 اجتماعي با آبگيري"سد گتوند عليا"؛ خوزستاني ها به تماشاي "جوي موليان" نشستند!!
29 مرداد 1390 فرهنگي حاج "جميلي" رفت؛ خدايش بيامرزد/ نرفتگان را گرامي بداريم...
1 2 3 4
Copyright © 2004-2008 Arya Youth Analysts Clup, All rights reserved.