صفحه اصلی درباره ما::ارتباط با ما
.
 
Skip Navigation Links
.
امکان عضويت براي تمام مخاطبان به عنوان خبرنگار افتخاري در سايت باشگاه خبرنگاران افتخاري آريا فراهم شد. خوانندگان محترم خبرگزاري آريا مي توانند با عضويت در باشگاه خبرنگاران افتخاري خبرگزاري آريا، اخبار خود را براي ما ارسال نمايند تا پس از بررسي و تاييد به نام ارسال کننده در سايت باشگاه منتشر شود.
متن مقاله

با اين 5 تکنيک به موفقيتتان سرعت بخشيد!
نویسنده: مقاله دريافتي
مترجم:
ارسال کننده: انتخاب سردبير
28 تير 1393


براي اينکه ثروتمند شويد بايد سطح توليدات خود را بالا ببريد؛ به همين دليل است که مي خواهم در مورد ابزار مديريت آسان زمان براي شما بگويم و شما مي توانيد روي آن تمرکز کنيد و به کار بگيريدشان.

 دو منبع ارزشمند و اصلي در دنياي کار امروز وجود دارد؛ اول، زمان و سپس، دانش. امروزه زمان، سرمايه کسب و کار مدرن است. با استفاده از اين 5 تکنيک، خود را در مسير سريع موفقيت قرار دهيد.

1 «حس ضرورت» را در خود تقويت کنيد

مهمترين معيار سنجش زمان، سرعت است. مهمترين کيفيتي که با توجه به زمان مي توانيد آن را افزايش دهيد «حس ضرورت» است. حس ضرورت، عادت به حرکت سريع است؛ آن هم زماني که فرصت ها خودشان را بر سراه تان قرار مي دهند. تعصب به انجام کارها را در خود تقويت کنيد. براي رسيدن به موفقيت، برداشتن سريع گام ها اساسي است. افراد موفق نه تنها بسيار سختکوش بلکه در انجام کارهايي خود بسيار سريع عمل مي کنند.

تمامي افراد بايد روي صرفه جويي در زمان مورد نياز براي اخذ نتايج يکسان تمرکز کنند. مشتريان، صميمانه براي کسي هزينه مي کنند که بتواند در ارائه خدمات و محصولات مورد نظرشان زمان کمتري را از آنها بگيرد. آنان حتي هزينه بيشتري را براي کسي متقبل مي شوند که بتواند نيازهايشان را سريع تر از هر کس ديگري برآورده کند.

اگر شما مي خواهيد در مورد چيزي بدانيد که کمتر از 2 درصد افراد از آن برخوردارند و شما هم به آن نياز داريد؛ اگر شما مي خواهيد مسير سريع موفقيت را بدانيد ويديوي جديد من در اينترنت را که در مورد کار کردن با «حس ضرورت» است، ببينيد.

2 تعويق اندختن کارها را خاتمه دهيد

تعويق انداختن کارها نه تنها دزدي زمان است بلکه دزدي زندگي است. براي رقابتي بهتر در داخل و خارج سازمان بايد عادت مديريت زمان را براي حرکتي سريع در زمان مورد نياز تقويت کنيد. شما بايد به سريع و قابل اعتماد بودن مشهور شويد. تحقيقات زيادي نشان مي دهد افراد سريع و معتمد، در تمامي سازمان ها بسيار با ارزشند. آنها خيلي سريع در مسير حرفه خودشان پيشرفت مي کنند.

3 عادت خوب را در خود افزايش دهيد

مزيت شگفت انگيز تقويت حس ضرورت و عادت سرعت بخشي به انجام امور اين است که شما سريع تر حرکت مي کنيد و نتايج بهتري به دست مي آوريد زيرا هر چه سريع تر حرکت کنيد، تجارب بيشتري به دست مي آورد. هر چه سريع تر حرکت کنيد، درس هاي بيشتري ياد مي گيريد و شايستگي هاي بيشتري کسب مي کنيد.

هر چه سريعتر حرکت کنيد، انرژي و انگيزه بيشتري به دست مي آوريد. افرادي که در مسير زندگي سريع تر حرکت مي کنند، شخصيت و خلق و خوي متفاوت تري نسبت به افرادي دارند که کند حرکت مي کنند يا گرايش نامشخصي نسبت به کارشان دارند.

4 در زمان واقعي کار کنيد

تا جايي که ممکن است کار خود را در «زمان واقعي» انجام دهيد؛ يعني به محض پيش آمدن آن، تمرکز خود را روي آن بگذاريد و همين الان انجامش دهيد. کار خود را انتخاب، به آن توجه، آن را شروع و سپس تمام کنيد و سراغ کارهاي ديگر برويد. متعجب خواهيد شد از اينکه با اين کار چقدر در زمان شما صرفه جويي شده است.

به عنوان يک قانون کلي بهتر است کارهاي کوچک، بي درنگ و به محض پيش آمدن شان انجام شوند. عادت به انجام سريع کارها شما را از دچار شدن در ميان انبوهي از کارهاي روزانه نجات مي دهد. با اين کار شما به عنوان آدمي شناخته مي شويد که کارهاي محول شده از سوي ديگران را در اسرع وقت انجام مي دهد.

5 تمرکز خود را حفظ کنيد و کارهاي ارزشمند بسياري انجام دهيد

به عبارتي ساده، افراد موفق، پربارتر از افراد ناموفق هستند. افراد موفق عادت هاي بهتري دارند. آنها بلندپروازي هاي بيشتري دارند و براساس اهداف مکتوب خود حرکت مي کنند. آنان تمرکز خود را حفظ مي کنند و آنچه را که لازم باشد انجام مي دهند. آنان اين ابزارهاي مديريت زمان را هر روز تمرين مي کنند. کاري را انجام مي دهند که به آن عشق مي ورزند و بر انجام هر چه بهتر آن تمرکز مي کنند.

آنان از توانمندي هاي طبيعي خود به نحو احسن استفاده مي کنند. دائم دنبال راهکارهايي براي حل مشکلات و رسيدن به اهداف خود هستند. روي استفاده هر چه بهتر از زمان شان براي کسب بيشترين نتايج متمرکز مي شوند. بالاتر از همه اينها، هميشه در اطراف خود دنبال فرصت هايي هستند تا به آنچه که انجام مي دهند ارزش بيشتري ببخشند. حس ضرورت و تعصب به انجام کارها را در خود پرورش مي دهند. تمام زمان کاري خود را کار مي کنند. حس حرکت رو به جلو را در خود تقويت و حفظ مي کنند. در نتيجه خيلي زود به افراد غيرقابل توقف تبديل مي شوند.

اقدام کنيد

در اينجا به 5 نکته اشاره مي کنيم که براساس آنها شما مي توانيد از امروز شروع به انجام کارهاي خود بکنيد و امور بيشتري را به نتيجه برسانيد.

1) با ارزش ترين کارهايي را که بايد انجام دهيد، مشخص کنيد. چگونه وقت خود را براي انجام هر چه بيشتر امور تنظيم مي کنيد؟

2) عادت وقت شناسي را در خود تقويت کنيد. 15 دقيقه زودتر به سر کار خود برويد.

3) يک ساعت زودتر شروع کنيد. روز خود را به گونه اي تنظيم کنيد که کارتان را يک ساعت زودتر از همکارانتان شروع کنيد. در زمان ناهار کار کنيد و يک ساعت ديرتر به خانه برويد.

4) از تمام ساعات کاري خود استفاده کنيد. يک دقيقه را هم هدر ندهيد. اگر کسي قصد اتلاف وقت شما را دارد به او بگوييد که «مي خواهم به سر کارم برگردم» و برگرديد.

5) «40 ساعت به علاوه فرمول» را انجام دهيد. بين 50 تا 60 ساعت در هفته روي شغل خود يا خودتان کار کنيد و آنچه را انجام مي دهيد بهتر به نتيجه برسانيد. 40 ساعت در هفته حداقل ساعت کاري شماست. اگر واقعا مي خواهيد در شغل تان پيشرفت کنيد، بايد 40 ساعت به علاوه ساعت اضافي در هفته روي شغل خود کار کنيد.


نام نظردهنده:
پست الکترونیک:
متن نظر: *
نظرات شما:
1

سایر مقاله های ارسالی:
9 آبان 1395 انديشه زندگي در حکم سلف سرويس است
2 آذر 1394 اجتماعي نوزادان معتاد در مجلس؛ روزانه چند معتاد در کشور متولد مي شود؟
2 آذر 1394 اجتماعي از دختران فراري و زنان در معرض خشونت تا کارتن خوابي با رنگ و بوي زنانه !
2 آذر 1394 اجتماعي معاون رئيس جمهور در امور زنان بيان کرد / حمايت از زنان براي استفاده از ظرفيت شرکت‌هاي دانش بنيان
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از زهرا شجاعي/حوزه مردانه سياست و نقش زنان
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از هادي خانيکي/نسبت نابرابر مهارت‌ها و جايگاه زنان
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از شهيندخت مولاوردي /دولت اعتدال و اميد زنان
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از ابوالفضل شکوري/زنان مديراني معتدل تر از مردان
2 آذر 1394 اجتماعي انتقادات و پيشنهادات دکتر ناصر مهدوي/گفتمان اعتدال؛ از ارسطو تا روحاني
2 آذر 1394 اجتماعي روايت جلودارزاده از دومين نمايشگاه نقش آفريني زنان در توسعه پايدار/نقش زن ايراني در خروج از رکود پررنگ مي‌شود
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از دکتر مرتضي دهقان‌نژاد/زنان متنفذ دربار صفوي
2 آذر 1394 اجتماعي احمدپورنجاتي در دومين همايش ملي اعتدال/جاي خالي تفاهم مفهومي واژه اعتدال در بخش انديشه‌ورز جامعه
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از سعيد معيدفر، جامعه شناس/تحقق مطالبات زنان در گرو به کارگيري اهرم‌هاي فشار
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از علي محمد حاضري/مشارکت سياسي بانوان مطالبه‌اي زودرس
2 آذر 1394 اجتماعي يادداشتي از غلامرضا انصاري/حذف زنان از عرصه مديريت، محصول توسعه نيافتگي
15 مهر 1393 اجتماعي چرخه خواب چيست و چقدر خواب کافي است؟
14 مهر 1393 خواندني ها خوشبختي چه رنگيه؟
13 مهر 1393 خواندني ها شکم چاق بيمارتان مي کند
12 مهر 1393 اقتصادي اشتباهاتي که جهان را درگير بحران کرد
9 مهر 1393 مديريت 10 مهارت ارتباطي که بايد کسب کنيم
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright © 2004-2008 Arya Youth Analysts Clup, All rights reserved.