صفحه اصلی درباره ما::ارتباط با ما
.
 
Skip Navigation Links
.
امکان عضويت براي تمام مخاطبان به عنوان خبرنگار افتخاري در سايت باشگاه خبرنگاران افتخاري آريا فراهم شد. خوانندگان محترم خبرگزاري آريا مي توانند با عضويت در باشگاه خبرنگاران افتخاري خبرگزاري آريا، اخبار خود را براي ما ارسال نمايند تا پس از بررسي و تاييد به نام ارسال کننده در سايت باشگاه منتشر شود.
متن مقاله

حاشيه هاي مراسم کليدزني فيلم سردار شهيد علي هاشمي
نویسنده: سميه همت پور
مترجم:
ارسال کننده: سميه همت پور
17 مهر 1390

فيلم سينمايي «مرغابي دشت سرخ» با روايت زندگي سردار شهيد علي هاشمي با حضور معاون سينمايي وزير ارشاد، در سينما ساحل اهواز کليد خورد.

مراسم کليد زني نمادين فيلم سردار هور که با بزرگداشت روز سينما هم زمان شده بود، حاشيه هايي تأسف برانگيزي به هم راه داشت:

       بيش از نيمي از دعوت شده گان به اين مراسم با لباس هاي فُرم مخصوص کلاس هاي بازيگري و البته وضعيت پوشش بسيار نامناسب در اين مراسم که به نام شهيد علي هاشمي مزين شده بود حضور داشتند.

      در ابتداي اين مراسم که در فضاي بيروني سينما ساحل اهواز برگزار شد، چفيه هايي به بهانه تداعي حال و هواي دفاع مقدس بين حاضرين توزيع شد که چند تن از دختران بدحجاب در اقدامي وقيحانه و با سُخره گرفتن اين نماد ارزش مند، از آن براي پاک کردن کفش هاي خود استفاده کردند.

      اختلاط دختر و پسرهاي جوان _با همان لباس هاي فرم بازيگري_ شوخي هاي زننده و ممانعت از ايجاد جو معنوي در اين مراسم توسط عده اي مشخص از ديگر حاشيه هاي اين مراسم به شمار مي آمد.

      همچنين هنگامي که يکي از سينماگران خوزستاني در کليپي که به مناسبت روز سينما تهيه و در سالن به نمايش گذاشته شد جمله «آي لاويو سينما» را بيان کرد؛ بخش عمده اي از جمعيت به تشويق و سوت زدن پرداختن به طوري که صداي کف زدن آهنگين آن ها تا دقايقي ادامه داشت.

      يکي از جالب انگيزترين! حاشيه هايي که در اين مراسم به چشم مي خورد هم صحبت هاي جناب آقاي مجري بود! ايشان در يک اقدام متحيرالعقول از حسين هاشمي پسر رشيد شهيد هاشمي که در اين مراسم حضور داشت خواست که از جا بلند شود تا حاضرين براي تقدير از او و حتماً شادي روح شهيد هاشمي(!) کفِ مرتب بزنند!

سپاس از معاون سينمايي وزير ارشاد، جناب دکتر استاندار و مديرکل ارشاد خوزستان! که سعي کردند اين مراسم در معنويت کامل برگزار شود و ديگر هيچ ...


نام نظردهنده:
پست الکترونیک:
متن نظر: *
نظرات شما:
مهدي
دست اداره فرهنگ(!!!!) و ارشاد درد نکنه... با اين هزينه هايي که صرف رقاصي و ... ميکنه نتيجه اي هم بهتر از اين عايد نميشه... اسمش را هم گداشتن.... يک سر بزنيد به خانه هاي سينما...تمرينات تئاتر... کلاسهاي موسيقي...ببينيد چه خبره.. همه جا به بدترين نحو دختر و پسرا را مختلط کرديد..آنهم بدون هيچ نظارتي... آنوقت توقع داريد بهتر از اين برداشت کنيد؟؟؟ در برابر اين چقدر داره خرج مساجد ميشه؟؟؟؟؟ جاي تاسف داره
1

سایر مقاله های ارسالی:
1
Copyright © 2004-2008 Arya Youth Analysts Clup, All rights reserved.